Městská sportovní Turnov, s.r.o., pro Vás připravila novou terénní hru, která Vás zavede po dočasně uzavřených sportovištích Města Turnov.

A jak na hru?

Začátek je u zimního stadionu, dále trasa vede na Bazén Výšinka, atletický stadion, fotbalový stadion, Sokolovnu Mašov a zpět na letní koupaliště. Ideální trasa výletu je dlouhá 7,3 km a měla by trvat něco málo přes dvě hodiny. 

 

Každé sportoviště je označeno jednou nálepkou. Pro snazší orientaci je zde přehled:

  1. zimní stadion – u hlavních vchodových dveří
  2. Bazén Výšinka – u hlavních vchodových dveří
  3. atletický stadion – plechové dveře za startem 110 m. překážek
  4. fotbalový stadion – vstup do šaten u hlavního hřiště
  5. Sokolovna Mašov – u zadních dveří u multifunkčního hřiště
  6. letní koupaliště – u pokladny

 

Jsou dvě možnosti, jak hru absolvovat. 

běžecká varianta

Pokud hledáte výzvu, tak toto je právě pro Vás. První variantou hry je totiž oběhnout všechna sportoviště. Budeme spoléhat na Vaši čestnost při zpětném zadávání výkonu. Běžecký čas lze zapsat pod příspěvek na Facebook nebo zaslat e-mailem na adresu. info@maskova-zahrada.cz 

Po každých deseti obdržených výkonech proběhne slosování o drobné ceny či vstupenky na naše sportoviště. O výsledku budeme informovat na webu, Facebooku či e-mailem. V dané losovací skupině budou vždy odměněni 3 výherci. Pro vítězství není důležitý zdolaný čas. Proto prosíme o fair play…  

rodinná (procházková) varianta

Rodinná či procházková varianta je založená na sbírání razítek. Začínáte opět před zimním stadionem. Zde si, prosím, vezměte jednu kartičku, která se nachází v krabičce pod nástěnkou.

Vaším úkolem je posbírat razítka ze všech šesti sportovišť. Razítka se nacházejí pod nálepkou – viz výše. Důrazně prosíme, abyste razítka nechávali na svém místě, a tím nekazili hru ostatním. Na přední stranu kartičky orazítkujte všechna místa. Následně pokud chcete soutěžit, tak vyplňte čitelně e-mail a vyplněný lístek vhoďte do poštovní schránky na zimním stadionu. Každý týden proběhne slosování o drobné ceny či vstupenky na naše sportoviště. O výsledu budeme informovat na webu, Facebooku či e-mailem. V dané losovací skupině budou vždy odměněni 3 výherci. 

 

Po ukončení omezení provozu jednotlivých sportovišť/nebo případně s koncem letních prázdnin proběhne velké losování o tři hlavní ceny ze všech zúčastněných (běh a procházka). Výherci získají:

  1. místo – jedna hodina pronájmu ledové plochy 
  2. místo – jedna hodina pronájmu Bazénu Výšinka
  3. místo – jedna hodina pronájmu tenisového kurtu

Neseďte doma a pojďte s námi soutěžit. 

Děkujeme.

Městská sportovní Turnov, s.r.o.