POZOR!!! Začátek provozu koupaliště odložen

Plánované otevření koupaliště v Maškově zahradě na konci května jsme nuceni z důvodu havárie na technologii vodního hospodářství posunout na předpokládaný termín 9. června 2018 (sobota).

Díky zásahu profesionálních i dobrovolných hasičů z Turnova jsme začali okamžitě pracovat na odstranění škod. Zaměstnanci i dodavatelské firmy dělají maximum proto, aby bylo koupaliště zprovozněno v co nejbližším termínu, možná i před avizovaným 9. červnem. Vzhledem ke složitosti zařízení však nebude možné koupaliště otevřít již v předpokládaném prvním termínu, tedy 25. května.

Činíme vše proto, aby bylo možné koupaliště v omezeném režimu případně otevřít co nejdříve. O dalším postupu vás budeme informovat na Facebooku, webových stránkách i turnovských informačních portálech.

Od pondělí 28. května bude v areálu Maškovy zahrady pravidelně otevřeno občerstvení u in-line dráhy, a to v týdnu od 14.30 do 19.00 hodin a o víkendech od 11.00 do 19.00 hodin. Nově bude možné si zapůjčit šlapací motokáry, a to jak pro děti, tak pro dospělé, či využít dětská a sportovní hřiště.

Za Městskou sportovní Turnov s. r. o.
Jindřich Kořínek, jednatel společnosti