OD 1.8.2021 Z DŮVODU ZRUŠENÍ REZERVAČNÍKU.CZ DOŠLO K PŘEVODU REZERVACÍ NA NOVÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM RESERVANTO.CZ. Veškeré přihlašovací údaje a údaje o zákazníkovi by měly být převedeny. Prosím a kontrolu. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace!

  1. Stiskněte tlačítko rezervace – zde se přihlásíte, pokud Vám nefunguje staré přihlašovací údaje, prosím registrujte se znovu.
  2. Po přihlášení můžete provádět Vaše rezervace tak, jak jste zvyklý – provozovna tenisový kurt, délka a datum rezervace.
  3. Co se změnilo je způsob platby (neplatí pro dlouhodobé pronájmy, které jsou fakturovány před začátkem sezóny). Nyní budete platit každou rezervaci online přímo na náš účet. 
  4. Rezervace provedené do 2.8.2021, které nebyly uhrazeny, budou fakturovány v průběhu měsíce srpna. Z důvodu napadení původního systému Rezervačník.cz, je možné, že nebudou zaevidovány a převedeny všechny rezervace, proto Vás kontaktujeme před vystavením faktury s prosbou o kontrolu Vašich rezervací.
  5. Omlouváme se za komplikace, avšak s napadením systému hackerem nikdo nemohl počítat, proto děkujeme za trpělivost. Nový rezervační systém bude zajisté o mnoho lepší!!!